تبلیغات
دیناروند پارسی - یادواره شهدای منطقه پاپی (مدهنی)


دیناروند پارسی

به دیناروند پارسی خـــــــــــوش آمــــــــــدیـــــــــــــــــــد

باحضورمحسن رضایی ورییس سازمان بسیج مستعضعفین کشور:
دومین یادواره شهدای منطقه مدهنی خرم‌آباد برگزار شد
دومین یادواره شهدای منطقه مدهنی خرم‌آباد باحضورمحسن رضایی ورییس سازمان بسیج مستعضعفین کشوردر روستای صاحب‌الزمان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج لرستان سردار محمدرضا نقدی در دومین یادواره شهدای روستای صاحب‌الزمان خرم‌آباد با ذکر نام برخی از سرداران و پاسداران شهید ایل پاپی و روستای صاحب‌الزمان گفت: عزت و سلامت امروز ایران اسلامی مدیون رشادت همین سرداران و پاسداران شهید است.

وی افزود: هر چند که امروز در سراسر دنیا به نام بیداری برافراشته شده است مدیون ایثار، جهاد، گذشت و جانبازی امثال همین شهدا است.

نقدی خاطرنشان کرد: شهدایی که حرف آخر را زده‌اند و حجت را بر ما و همه بشریت تمام کرده‌اند باید امروز قدردان این شهدا باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطرنشان کرد: این قومی که این شهدای بزرگ را در دامن خود پروریده نامی در عرش دارد.

وی افزود:‌این قوم در 15 خرداد 42 راه خود را از ظلم و استکبار جدا کرده و به عنوان پیشروان در پذیرش انقلاب اسلامی با امام بیعت کرده‌اند.

نقدی خاطرنشان کرد: این قوم از همان سال 42 تا عملیات مرصاد و تا به امروز یک قدم از هدف خود پا پس نگذاشته و هم‌چنان در میدان مبارزه و رزم پیشتاز و پیشرو بوده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ هدف و مقصد این شهدا فتح یک مرز و یک جزیره نبوده بلکه فتح تمام سنگرهای کلیدی جهان و آگاهی تمام بشر از قید و بندها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: همان نوجوانانی که در اوج فقر و محرومیت و گمنامی در این روستاها راه جبهه را در پیش گرفته‌اند امروز در دنیا پرآوازه‌ترین و تاثیرگذارترین هستند.

نقدی با اشاره به تحولات اخیر جامعه جهانی افزود: حزب‌الله لبنان و حماس همان دست‌آموخته‌های این شهدای ما هستند که به خوبی دارند امروز درس پس می‌دهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ‌در ادامه با بیان اینکه راه شهدا را باید با تمام قوت و قدرت ادامه دهیم گفت: دشمن امروز ارزش‌های انقلاب اسلامی و شهدا را شناخته و به همین خاطر با راه‌اندازی ماهواره‌ها، شبکه‌های فساد، مواد مخدر و ... می‌خواهد به جوانان ما ضربه بزند زیرا این دشمن می‌داند که در جبهه‌های جنگ نتوانسته در مقابل عظمت این جوانان بایستد.

نقدی در ادامه یادآور شد: امروز ثمره خون شهدا را در جهان می‌بینیم و این بیداری اسلامی نه تنها در کشورهای منطقه بلکه در غرب هم به وجود آمده است

درادامه این یادواره محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای منطقه مدهنی با بیان این که هدف از این انقلاب این بوده است که ملت ایران الگوی تمام ملت های جهان شود و ملت ها و کشورهای دیگر ایران اسلامی را از نظر سیاسی، فرهنگی، اخلاقی، علمی و فناوری الگوی خود قرار دهند، افزود: نباید اجازه دهیم یک سری مسائل پیش پا افتاد مثل گرانی، بیکاری، فقر و فساد شیرینی انقلاب رابه کام مردم تلخ کند.

وی با بیان این که مشکلاتی مثل فقر، گرانی، بیکاری و فساد که امروز جامعه ما به آن گرفتار است مسائلی نیست که نتوانیم از عهده حل آن برآییم و از آن عبور کنیم، ادامه داد: ما باید عزم خود را جزم کرده و این قبیل مسائل پیش پا افتاده را حل و خود را برای پرچمداری امام عصر(عج) آماده کنیم .

سردار رضایی با یادآوری اینکه شهدای ما جان خود را فدا کردند تا انقلاب اسلامی ایران در جهان الگو باشد، تصریح کرد: کشور ما در بعضی شاخص ها بسیار جلو است اما هنوز در برخی شاخص های دیگر عقب هستیم که باید تلاش کنیم از نظر شاخص هایی مثل اقتصاد، تجارت، اشتغال، تولید، کشاورزی و صنعت نیز در جهان الگو شویم

درادامه استاندارلرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمام ابعاد به‌عنوان الگویی موفق بوده و این موفقیت مرهون رشادت‌ها و مقاومت و اخلاص شهدا در دفاع از كشور و اطاعت مردم از رهنمودهای ولایت فقیه است.

وی با اشاره به استقبال مردم استان لرستان از كاروان‌های شهدای گمنام افزود: مردم استان لرستان با استقبال بی نظیر از كاروان‌های شهدا حماسه‌ای دیگر خلق كردند.

دهمرده ضمن تقدیر و تشكر از مردم روستای صاحب‌الزمان، گفت: امیدواریم با كارهای عمرانی برای مردم این روستا شرمنده مردم این روستا و شهدای این روستا نشویم

منبع :basijnews.ir[ جمعه 1391/03/19 ] [ 05:09 بعد از ظهر ] [ مهدی كریمی صابر ] نظرات      قالب ساز آنلاین